title

.

Ünlü Fenomen Selin Ciğerci – Şömine Projesi

Ünlü Fenomen Selin Ciğerci Hanıma

Şömine Konusunda Vermiş Olduğumuz Hizmet

Selin Ciğerci Kimdir ?

Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatı yapmadan önceki ismi Okan’dı. Babası Bir özel bir giyim firmasının sahipliğini yapmaktadır. Yaptıklarıyla ve kişiliği ile fazlaca beğenilen Selin Ciğerci şuan 1 Milyon takipci sayısı ile İnstagram fenomenleri arasında yerini almış ve günden güne bu çıtayı yükseltmektedir.


Selin Ciğerci ile Olan Görüşme Sürecimiz

Malumunuz Selin hanım sevilen bir internet – instagram fenomeni. Kendisine ulaşmamızda da instagramın büyük bir payı olduğunu da belirtelim 🙂 Biz de takipçisi olarak bir snap’ında şömine konusunda ihtiyacının olduğunu belirttiğini görünce kendisiyle iletişime geçtik. Güzel geçen diyaloğumuz sonunda bir görüşme günü ayarladık ve mekan keşfi için o güne hazırlıklarımızı yapmaya başladık.

Ebette ki bu süreç içerisinde beklemekle yetinmedik. Ne istediği konusunda net bir bilgi aldık ve kendi fikirlerimizi sunduk. Bir satıcı her zaman mantıklı önerilerde bulunmalıdır. Biz de bunun gereğini fazlasıyla yerine getirdik. Selin hanıma Sunmamız gereken bir salon şöminesi ve yatak odası için şömineli TV ünitesiydi. 2 haftalık süreç içerisinde modelleri netleştirdikten sonra üretim aşamasına geçtik.

Selin Ciğerci ilk Görüşmemizde 650.000 Takipçiye Sahipti ve Şuan 1 Milyon takipciye Sahip. Bu Onun Ne denli Başarılı Bir Birey Olduğunu Göstermektedir.

Böylesine Güzel Bir İnsanla Bir Arada Olup Kendisiyle Çalışma Fırsatı Yakalamak İşimizin Kalitesini Bir Üst Seviyeye Çıkarmamızda Etkili Rol Oynamıştır.


Selin Ciğerci’ye Kanal D Tarafından Yapılan Röportaj ve Objelere Yakalanan Şömine Çalışmalarımız


ŞÖMİNE GRUPLARIMIZ

şömine
           ODUNLU ŞÖMİNELER

şömine
        DOĞALGAZLI ŞÖMİNELER


           ELEKTRİKLİ ŞÖMİNELER