Odunlu şömineler, Şöminenin en doğal ve en güzel halini yansıtırlar. Çünkü Şöminenin bulunuşu ateşin bulunuşu ile aynı orantıdadır.

Odunlu Şömineler


            KLASİK ŞÖMİNELER


           MODERN ŞÖMİNELER


               RUSTİK ŞÖMİNELER

 


               L TİPİ ŞÖMİNELER


                  U TİPİ ŞÖMİNELER


           ÇİFT TARAFLI ŞÖMİNELER

 


                ASMALI ŞÖMİNELER


                PLAZMA ŞÖMİNELER


         PRİZMATİK ŞÖMİNELER

Odunlu Şömine Modelleri baca sistemli, gerçek ateş zevkini yaşatan şöminelerdir. Çevre dostu olan bu şömineler gerçekten mükemmel bir görüntü güzelliğini yansıtmaktadır. Ateşi hiç bu kadar sevmemiştiniz daha önce.

Şömine Ateşi

Ateş bir çekim noktasıdır. Yaşamın içerisinde insana özel değerler verip aile sıcaklığını hissettirir. Ateşin getirdiği görsel keyif ve fiziksel keyif faktörleri birbirlerini tamamlayınca bizim için dekoratif olmaktan çok huzur kaynağı oluverir. Bu çoğrafyada yüzyıllardır şömine geleneği devam etmektedir. Ve bizler bu geleneğe uzak olmayan bir toplumuz. Şömineler türk toplumunun her zaman vazgeçilmezi olmaya devam edecektir

Şömine kültürünün başlangıç istasyonu Fransadır. Bu gelenek oradan bütün dünyaya yayılmıştır. Şömine hem içimizi, hem ailemizi hem de evimizi ısıtan bir gelenek kaynağıdır. İnsan yaşamının vazgeçilmezidir. Türkiye deyince nasıl akla Türk Kahvesi geliyor ise ateş deyince de akla gelen ilk kavram Şömine’dir. Şömine bir zevk meselesidir. Dolayısı ile yaptıracağınız şöminenin evinizin dekoruna, mobilyasına ve ruh halinize uyum sağlıyor olması çok önemlidir.

Şömine

Yüzyıllardır medeniyetin yakasını bırakmayan şömineler. Kimi zaman ısınmak için, kimi zaman da tatlı lezzetler edinmek için kullanırız. Fiziksel ısı veren bu mimariler aynı zamanda görüntüsü ile de insan içini ısıtır, farklı bir huzurun menzilini oluşturur. Adının geçmesi bile içinizin ısınması için yeterlidir. Son yıllarda popülerliğini arttırmış olan bu medeniyet hızla yayılmaya devam etmektedir

  • 100% KALİTE GARANTİSİ
  • 7/24 TELEFON DESTEĞİ
  • ÜCRETSİZ KEŞİF
  • PROJELENDİRME