Elektrikli Şömineler

Elektrikli Şömineler

Elektrikli Şömineler
         UYGULAMA RESİMLERİ

Elektrikli Şömineler
        2 BOYUTLU ŞÖMİNELER

Elektrikli Şömineler
        3 BOYUTLU ŞÖMİNELER

Elektrikli Şömineler

Elektrikli şömineler, baca takviyesine ihtiyacı olmayan ve gücünü adı üstünde elektrikten alan görsel amaçlı kullanılan dekoratif bir şömine seçeneğidir. Şömine denince akla ilk gelen tabii ki odunlu şöminedir. Fakat günümüz çağında her ev odunlu şöminenin yapımı için uygun olmayabiliyor. Bunun başlıca sebebi şömine bacasının olmaması ya da mevcut bacanın istenilen şömine modeline teknik olarak uyum sağlamıyor olmasıdır. İşte bu aşamada Elektrikli Şömineler devreye girer. Elektrikli şömineler bacaya ihtiyaç duymaksızın her şömine modeline uyarlanabilir ve istenilen her mekana uygulanabilir.

  • BACA KURULUMU GEREKMEZ
  • ELEKTRİK İLE ÇALIŞIR
  • UZAKTAN KUMANDALIDIR
  • KÜL DERDİ YOKTUR
  • TEMİZ VE KULLANIŞLIDIR
Şömine Ateşi

Ateş bir çekim noktasıdır. Yaşamın içerisinde insana özel değerler verip aile sıcaklığını hissettirir. Ateşin getirdiği görsel keyif ve fiziksel keyif faktörleri birbirlerini tamamlayınca bizim için dekoratif olmaktan çok huzur kaynağı oluverir. Bu çoğrafyada yüzyıllardır şömine geleneği devam etmektedir. Ve bizler bu geleneğe uzak olmayan bir toplumuz. Şömineler türk toplumunun her zaman vazgeçilmezi olmaya devam edecektir. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şömine kültürünün başlangıç istasyonu Fransadır. Bu gelenek oradan bütün dünyaya yayılmıştır. Şömine hem içimizi, hem ailemizi hem de evimizi ısıtan bir gelenek kaynağıdır. İnsan yaşamının vazgeçilmezidir. Türkiye deyince nasıl akla Türk Kahvesi geliyor ise ateş deyince de akla gelen ilk kavram Şömine’dir. Şömine bir zevk meselesidir. Dolayısı ile yaptıracağınız şöminenin evinizin dekoruna, mobilyasına ve ruh halinize uyum sağlıyor olması çok önemlidir.

Şömine

Yüzyıllardır medeniyetin yakasını bırakmayan şömineler. Kimi zaman ısınmak için, kimi zaman da tatlı lezzetler edinmek için kullanırız. Fiziksel ısı veren bu mimariler aynı zamanda görüntüsü ile de insan içini ısıtır, farklı bir huzurun menzilini oluşturur. Adının geçmesi bile içinizin ısınması için yeterlidir. Son yıllarda popülerliğini arttırmış olan bu medeniyet hızla yayılmaya devam etmektedir

  • 100% KALİTE GARANTİSİ
  • 7/24 TELEFON DESTEĞİ
  • ÜCRETSİZ KEŞİF
  • PROJELENDİRME

Elektrikli Şömineler   Elektrikli Şömineler   Elektrikli Şömineler   Elektrikli Şömineler