3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler – Devrim niteliğindeki ultrasonik teknoloji olan 3 Boyutlu şömineler

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler

3 Boyutlu Şömineler

Şömine, yüzyıllardır lüks iç mekan tasarımlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Çoğu kültürde bir prestij göstergesi olan şömineler, bulundukları mekana zengin ve gösterişli bir atmosfer katmaktadır. Bir dönem yalnızca özel yaptırılan evlerde ve iş yerlerinde bulunan şömineler, farklı şömine seçeneklerinin üretilmeye başlamasıyla birlikte daha çok mekanda yer almaya başladı. Özellikle kullanım ve kurulum kolaylığı sağlamasından dolayı elektrikli şömineler, artık birçok mekanın iç dekorasyonlarında tercih ediliyor.

Elektrikli şömineler arasında en çok tercih edilen modellerin başında, üç boyutlu elektrikli şömineler geliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte, gerçeğinden ayırt edilemeyecek tasarımlar hayatımızda çokça yer almaya başladı. Kendimizi filmin içinde gibi hissetmemizi sağlayan üç boyutlu şömineler, artık dekorasyon alanında oldukça yüksek oranda yer almaya başladı. Üç boyutlu elektrikli şömineler, gerçek bir doğal odunlu şömine görüntüsünü tüm detaylarıyla size yaşatırken; aynı zamanda elektrikli şöminelerin sağladığı kolaylığı da sizlere sunmaktadır.

Üç boyutlu elektrikli şöminelerde alev efekti, tamamen gerçek gibi görünmektedir. Gerçek bir odun ateşinin verdiği duyguyu veren üç boyutlu elektrikli şömineler, oldukça şık ve otantik bir iç mekan dekorasyonu oluşturmaktadır. Odunlu şöminelere göre çok daha az maliyetle, gerçek bir odun şöminesi görüntüsü elde edilebilmektedir. Ayrıca odunlu şöminelerin taşınması söz konusu değilken; üç boyutlu elektrikli şöminelerin sökülmesi ve taşınması kolayca sağlanabilmektedir.

Üç boyutlu elektrikli şöminelerde hemen hemen bütün dekorlar için uygun bir model bulunmaktadır. Klasik, modern, retro ya da otantik… Dekorasyonunuz için tercih ettiğiniz konsept ne olursa olsun, mekanınıza uygun üç boyutlu bir elektrikli şömine bulmanız mümkün olacaktır.

Üç boyutlu elektrikli şömine seçerken, şöminenin fotoğrafına göre seçim yapmamanızı öneririz. Üç boyutlu görüntü, fotoğraf çekimlerinde yanıltıcı olabilmektedir. Bu yüzden üç boyutlu alev efektini, şömineyi çalışır durumdayken görmeniz önemlidir. Muhtemel hayal kırıklığının önüne geçebilmek için, üç boyutlu elektrikli şöminelerin en önemli özelliği olan, geçekçi odun ateşi görüntüsünü mutlaka denemelisiniz.

İs ve duman kokusu olmadan, tek bir tuşa basarak odunlu şömine keyfini yaşamak isteyenler, üç boyutlu elektrikli şömineleri tercih edebilirler. İnşaat işleriyle, baca bağlantılarıyla veya detaylı montaj işlemleriyle uğraşmadan kolay ve pratik kurulum sağlayan üç boyutlu elektrikli şömineler, iç mekan dekorasyonlarınız için çok şık bir detay olacaktır.


DİĞER ŞÖMİNE MODELLERİMİZ

 

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler
           ODUNLU ŞÖMİNELER

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler
        DOĞALGAZLI ŞÖMİNELER

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler
               BACASIZ ŞÖMİNELER

Şömine

Yüzyıllardır medeniyetin yakasını bırakmayan şömineler. Kimi zaman ısınmak için, kimi zaman da tatlı lezzetler edinmek için kullanırız. Fiziksel ısı veren bu mimariler aynı zamanda görüntüsü ile de insan içini ısıtır, farklı bir huzurun menzilini oluşturur. Adının geçmesi bile içinizin ısınması için yeterlidir. Son yıllarda popülerliğini arttırmış olan bu medeniyet hızla yayılmaya devam etmektedir

  • 100% KALİTE GARANTİSİ
  • 7/24 TELEFON DESTEĞİ
  • ÜCRETSİZ KEŞİF
  • PROJELENDİRME

Şömine Ateşi

Ateş bir çekim noktasıdır. Yaşamın içerisinde insana özel değerler verip aile sıcaklığını hissettirir. Ateşin getirdiği görsel keyif ve fiziksel keyif faktörleri birbirlerini tamamlayınca bizim için dekoratif olmaktan çok huzur kaynağı oluverir. Bu çoğrafyada yüzyıllardır şömine geleneği devam etmektedir. Ve bizler bu geleneğe uzak olmayan bir toplumuz. Şömineler türk toplumunun her zaman vazgeçilmezi olmaya devam edecektir. Bizler de bu medeniyeti en güzel bir şekilde sizlerin hizmetine sunmak için buradayız. Şömine tasarımı konusunda gerçek adrestesiniz.

Şömine kültürünün başlangıç istasyonu Fransadır. Bu gelenek oradan bütün dünyaya yayılmıştır. Şömine hem içimizi, hem ailemizi hem de evimizi ısıtan bir gelenek kaynağıdır. İnsan yaşamının vazgeçilmezidir. Türkiye deyince nasıl akla Türk Kahvesi geliyor ise ateş deyince de akla gelen ilk kavram Şömine’dir. Şömine bir zevk meselesidir. Dolayısı ile yaptıracağınız şöminenin evinizin dekoruna, mobilyasına ve ruh halinize uyum sağlıyor olması çok önemlidir. Evinizin dekoruna veya mobilyasına uyum sağlamayan bir şömine ‘evin en güzel köşesi’ kavramını ciddi manada yitirmiş demektir. O yüzden bu konuda bilgi sahibi değilseniz onu uzmanlara bırakınız.

3 Boyutlu Elektrikli Şömineler   3 Boyutlu Elektrikli Şömineler   3 Boyutlu Elektrikli Şömineler   3 Boyutlu Elektrikli Şömineler